BERLIN - POCZDAMPROGRAM WYCIECZKI

I.DZIEŃ:

Wyjazd z (...) w godzinach rannych w kierunku Niemiec. W trakcie przejazdu zwiedzanie Gniezna lub Starówki w Poznaniu. Przyjazd do hotelu w Słubicach , zakwaterowanie obiadokolacja i nocleg .II.DZIEŃ:

Śniadanie. Wyjazd do Berlina, zwiedzanie miasta: Przejazd do cenrum Berlina zwiedzanie miasta: Alexanderplatz, Kościół Mariacki, Wieża Telewizyjna, Ratusz, Fontanna Neptuna, Zegar Świata, Katedra, Aleja Unter den Linden, Muzeum Pergamońskie, Uniwersytet Humboldta, Brama Brandenburska, Reichstag, Tiergarten. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.III.DZIEŃ:

Śniadanie. Przejazd do Poczdamu, spacer i zwiedzanie: Zespół Pałacowego Sanssouci: Pałac i Ogrody Sanssouci,Chińska Herbaciarnia, Zamek Charlottenhof, Oranżeria i Ogrody Sycylijskie, Pałac Cecilienhof ( miejsce podpisania Układu Poczdamskiego ). Czas wolny . Wyjazd w drogę powrotną do Polski, obiadokolacja w Słubicach.IV.DZIEŃ:

Przyjazd do Polski (...) i zakończenie wycieczki w godzinach rannych.TERMINY: do uzgodnienia w zamówieniuŚWIADCZENIA:

• Zakwaterowanie w hotelu

• 2 noclegi w pokojach 2,3 osobowych z łazienkami

• Wyżywienie: śniadania + obiadokolacje wg oferty

• Transport: komfortowy autokar z klimatyzacją

• Ubezpieczenie NWW

• Opiekę pilota-przewodnikaPowyższy program stanowi jedynie naszą propozycję jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i sugestie.ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !

Witamy na stronie naszego biura!!! Zapraszamy do współpracy!!! tel. 48 340-24-69 lub 48 363-12-47