LWÓW-OLESKO-KRZEMIENIECPROGRAM WYCIECZKI

I.DZIEŃ:

Wyjazd z miejsca zbiórki ( ...) we wczesnych godzinach rannych. Przejazd do Lwowa. Zwiedzanie starówki z przewodnikiem: Ratusz Miejski, Katedra Ormiańska i Unicka, Cerkiew św. Jura, Kaplica Boimów, Kamienica Sobieskich.), Opera Lwowska, Przejazd ulicami miasta (mury obronne, Kościół św. Anny i św. Elżbiety, gmach dworca kolejowego, Cytadela, Politechnika Lwowska).Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.II.DZIEŃ:

Śniadanie. Wyjazd z przewodnikiem na trasę Olesko: rodzinne miasto Jana III Sobieskiego (Zamek książąt halicko-wołyńskich)- Poczajów (największe Sanktuarium Maryjne na Ukrainie)- Krzemieniec: miasto Juliusza Słowackiego (dawne Liceum Krzemienieckie, Muzeum, ruiny zamku księcia Witolda). Powrót do hotelu we Lwowie. Po obiadokolacji spektakl w Operze Lwowskiej.III.DZIEŃ:

Po śniadaniu zwiedzanie z przewodnikiem: Cmentarz Łyczakowski i Obrońców Lwowa, Wzgórze Zamkowe (panorama miasta) Czas wolny na spacer i na filiżankę kawy w podwórku kamienicy Królewskiej. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przyjazd na miejsce zbiórki (...) i zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.TERMINY: do uzgodnienia w zamówieniuŚWIADCZENIA:

• Zakwaterowanie w hotelu

• 2 noclegi w pokojach 2,3

• Wyżywienie: śniadania + obiadokolacje wg oferty

• Transport: komfortowy autokar z klimatyzacją

• Ubezpieczenie NWW

• Opiekę pilota-przewodnikaPowyższy program stanowi jedynie naszą propozycję jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i sugestie.ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !

Witamy na stronie naszego biura!!! Zapraszamy do współpracy!!! tel. 48 340-24-69 lub 48 363-12-47