BUDAPESZT-EGERPROGRAM WYCIECZKI

I.DZIEŃ:

Wyjazd z (...) w godzinach rannych. Przejazd do Egeru , krótki odpoczynek, zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Spacer po centrum historycznym (Żółta Katedra, Minaret Turecki, Zamek, barokowe pałace, gmach Megyehaza z rokokową bramą, Dolina Pięknej Pani) . Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.II.DZIEŃ:

Śniadanie. Wyjazd do Budapesztu - zwiedzanie miasta: Wzgórze Zamkowe, Kościół Macieja, Kościół Św. Anny, Baszta Rybacka, Bazylika Św. Stefana, Plac Bohaterów Góra Gellerta- panorama miasta. Przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.III.DZIEŃ:

Śniadanie. Przejazd do Szetendre - miasta malowniczo położonego nad zakolem Dunaju, zwiedzanie: centrum, Katedra Serbska, Muzeum Win, Muzeum Marcepana. Powrót do Budapesztu, zwiedzanie: Gmach Parlamentu, Wyspa Małgorzaty (klasztor Dominikanek, Teatr Letni). Przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.IV.DZIEŃ:

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu, wyjazd w kierunku kraju. Powrót i zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.TERMINY: do uzgodnienia w zamówieniuŚWIADCZENIA:

• Zakwaterowanie w hotelu

• 3 noclegi w pokojach 2,3 osobowych z łazienkami

• Wyżywienie: śniadania + obiadokolacje wg oferty

• Transport: komfortowy autokar z klimatyzacją

• Ubezpieczenie NWW

• Opiekę pilota-przewodnikaPowyższy program stanowi jedynie naszą propozycję jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i sugestie.ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !

Witamy na stronie naszego biura!!! Zapraszamy do współpracy!!! tel. 48 340-24-69 lub 48 363-12-47