WŁOCHY 7 dni

PADWA–RZYM-MONTE-CASSINO-ASYŻ-RIMINI-SAN-MARINO-WENECJAPROGRAM WYCIECZKI

I.DZIEŃ:

Wyjazd z Polski w godzinach rannych. Przejazd nocny do Włoch przez Słowację, Austrię.II.DZIEŃ:

Przyjazd do Padwy-zwiedzanie: Plac Prato, Bazylika Św. Antoniego, Bazylika Św. Justyny z grobem Św. Łukasza. Przejazd do Rzymu, zakwaterowanie w hotelu, kolacja i nocleg.III.DZIEŃ:

Śniadanie. Zwiedzanie - centrum historyczne Rzymu i Watykanu.(Udział w modlitwię Anioł Pański z Papieżem Benedyktem XVI, Groby Papieskie (chwila zadumy nad grobem Ojca Świętego Jana Pawła II). Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.IV.DZIEŃ:

Śniadanie, przejazd na zwiedzanie centrum historycznego Rzymu. Wyjazd do Monte Cassino (Opactwo Benedyktynów, cmentarz żołnierzy polskich). Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.V.DZIEŃ:

śniadanie. Przejazd na zwiedzanie Asyżu: Bazylika MB Anielskiej, Bazylika Św. Franciszka i Św. Klary, spacer po centrum historycznym. Przejazd Republiki San Marino (zakupy i degustacja likierów) Przejazd do Rimini, kolacja i nocleg w hotelu.VI.DZIEŃ:

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie nad Adriatykiem. Po południu przejazd na zwiedzanie Wenecji: Kanał Grande - Placu Św. Marka (rejs barką turystyczną), spacer przez centrum historyczne: Bazylika Św. Marka, Pałac Dożów, Most Rialto, Most Westchnień. Około północy przejazd w kierunku Polski.VII.DZIEŃ:

Przyjazd do Polski (...) i zakończenie wycieczki w późnych godzinach wieczornych.TERMINY: do uzgodnienia w zamówieniuŚWIADCZENIA:

• Zakwaterowanie w hotelu

• 3 noclegi w okolicy Rzymu, 1 nocleg w Rimini, 2,3 osobowych z łazienkami

• Wyżywienie: śniadania + obiadokolacje wg oferty

• Transport: komfortowy autokar z klimatyzacją

• Ubezpieczenie NWW

• Opiekę pilota-przewodnikaPowyższy program stanowi jedynie naszą propozycję jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i sugestie.ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !

Witamy na stronie naszego biura!!! Zapraszamy do współpracy!!! tel. 48 340-24-69 lub 48 363-12-47